Tijesan poraz Podravine u Garešnici, Ludbrežani postigli tri gola i utakmicu završili s igračem manje Foto: ilustracija/arhiva Varaždinske vijesti

Tijesan poraz Podravine u Garešnici, Ludbrežani postigli tri gola i utakmicu završili s igračem manje

| 4.10.2025. u 19:26h | Objavljeno u Sport

U utakmici 7. kola Treće NL Sjever momčad Podravine izgubila je danas u Garešnici, pred oko 250 gledatelja, od domaćeg Garića rezultatom 3:2, poluvrijeme 2:1 za domaćina.

Poveli su gosti u 10. minuti, golom Nike Ivančića, a domaćin je izjednačio u 20. minuti, golom Tomislava Golubića. Prednost Gariću donio je autoigol Da Silva Cavalcante Tulio Cesara u 27. minuti. 

Filip kožuhar je golom u 49. minuti povisio prednost domaćina na 3:1, a gol za smanjenje vodstva postigao je lovrzo Huzjak u 72. minuti.

U 90.+2 minuti isključen je igrač Podravine Tomislav Srbljinović, zbog ozbiljnog prekršaja. U namjeri da igra loptom igrač nogom udara protivničkog igrača u glavu.