Teklićev euro-gol u zapisniku sa susreta upisan kao auto gol vratara Osijeka Foto: Krešimir Đurić

Teklićev euro-gol u zapisniku sa susreta upisan kao auto gol vratara Osijeka

| 24.10.2022. u 20:51h | Objavljeno u Sport

Varaždin je odličnom igrom u subotu na svom stadionu, pred skoro dvije tisuće gledatelja, pobijedio trećeplasiranu momčad lige, sastav Osijeka 4:1.

Varaždin je bio u rezultatskom zaostatku OD 18. minute, ali nisu se predali i vrlo brzo, u samo devet minuta, do kraja prvog dijela, preokrenuli su rezultat na 3:1 u svoju korist.

Posebno je dojmljiv bio euro gol Tonia Teklića iz slobodnog udarca s tridesetak metara, kojeg su svi uvrštavali u konkurenciju za gol sezone.

Međutim, u zapisniku s utakmice Teklićev gol iz 41. minute upisan je kao auto - gol vratara Osijeka Ivice Ivušića.

Naime, lopta, koju je prema golu Osijeka snažnim udarcem uputio Teklić, je od grede gola gostiju završila u tijelu Ivušića, od kojeg je otišla u mrežu, što su sudac i delegat utakmice okarakterizirali kao auto gol gostujućeg vratara, a ne pogodak igrača Varaždina.