Simona Jambrošić pobjednica na 10. Dravskom ultracrossu

VV | 19.4.2022. u 11:09h | Objavljeno u Sport

Na Uskrsni ponedjeljak, 18. travnja, u organizaciji TK Marathon 95 održan je sad već i jubilaran 10. po redu Dravski ultracross. Po vrlo dobrom vremenu za trčanje dionicu od 16 km uspješno je savladalo 88 natjecatelja. Ukupni pobjednik utrke je bio Neven Jurković (TK Ivančica) koji je pobijedio sa 1:01:45 ispred Josipa Mijakovića (BK Maraton Beciklin) u vremenu 1:03:28 dok se 3. mjestom morao zadovoljiti Ivica Plantak (TK Ivančica) istrčavši ovu stazu za 1:03:38.

U ženskoj konkurenciji slavila je najbolja trkačica AK Varaždina Simona Jambrošić u vremenu 1:05:30 ispred Jasmine Ilijaš (TK Marathon 95) – 1:06:08 dok je 3. mjesto osvojila Martina Horvat (ATSP) u vremenu 1:10:48.

Jedan dio članova AK Varaždina također je nastupio na ovoj utrci koja je poslužila kao trening za predstojeće PH u polumaratonu u Čakovcu, a postigli su slijedeće rezultate: