Sedmica Budućnosti protiv Dinama (B), Obreš do osme pobjede Foto: Martin Novosel

Sedmica Budućnosti protiv Dinama (B), Obreš do osme pobjede

| 17.10.2020. u 18:55h | Objavljeno u Sport

Budućnost je na svom susretu 9. kola Prve ŽNL došla do uvjerljive pobjede protiv Dinama iz Babinca, zabivši im čak sedam golova u 7:0 slavlju. Matija Vrbnjak je bio dvostruki strijelac na susretu s golovima u 27. i 49. minuti, dok su po jedan gol zabili Viktor Eršegović u 22., Goran Spasić u 24., Nikola Fluks u 60., Neven Vidaček u 69. i Alen Kokotec u 76. minuti susreta.

U preostala dva susreta, Obreš je došao do svoje osme pobjede sezone, svladavši Novi Marof s 2:0, dok je Plitvica (S) bila bolja od varaždinske Slobode s 4:2.

U sutrašnjim utakmicama, Čevo čeka Mladost (M), Drava Ajax dočekuje Polet (C), Sloboda (T) će biti domaćin Beretincu, dok će Mladost () dočekati Polet (T).