Ines Domjan postigla je večeras šest golova, nedovoljno da bi se pobijedio Zrinski

Rukometašice Koke u Čakovcu pretrpjele peti poraz ove sezone

| 31.10.2015. u 20:31h | Objavljeno u Sport

Rukometašice Koke pretrpjele su peti poraz u ovom prvenstvu, a treći uzastopni. Večeras su u Čakovcu, u susretu 7. kola Prve lige izgubile od ekipe Zrinski 31:29, poluvrijeme 17:14 za varaždinski sastav.

Varaždinke su vodile od prve minute, a najveća je prednost iznosila četiri gola razlike, a domaće su rukometašice izjednačile u 47. minuti na 23:23, nakon čega se igralo gol za gol. Ekipa Zrinski se odvojila na dva gola razlike u 59. minuti kada je bilo 30:28 i tu prednost sačuvale su do kraja.

Najučinkovitije u varaždinskoj ekipi bile su Josipa Tomić i Ines Domnjan sa šest golova, a u ekipi Zrinski čak 12 golova postigla ja Paula Posavec, a 8 golova pridodala je Stela Posavec.

U sljedećem kolu Koka će ugostiti Bjelovar.