Rukometašice Koke tek u završnici izgubile protiv Zameta Foto: Krešimir Đurić

Rukometašice Koke tek u završnici izgubile protiv Zameta

| 18.11.2015. u 08:04h | Objavljeno u Sport

Rukometašice Koke su pružile dobar otpor rukometašicama Zameta jučer na gostovanju u Rijeci u utakmici 10. kola Prve hrvatske rukometne lige za žene, ali na kraju ipak poražene 24:22.

Zamet je do prvog ozbiljnijeg vodstva u utakmici došao tek u 20. minuti susreta kada su prvi puta poveli pet razlike (9:5), ali je Koka do kraja poluvremena smanjila razliku na samo dva gola prednosti za Riječanke (12:10). U zadnjih pet minuta susreta ulazimo u neizvjesnu završnicu s izjednačenjem (21:21), ali se Zamet ipak snašao uzeo pobjedu od dva gola razlike.

Tea Jalušić je bila najbolja strijelkinja u redovima Koke sa šest postignutih golova, Ines Domjan je zabila pet golova, a da je bilo malo više koncetracije i preciznosti u udarcima Josipe Tomić  (4 gola, 10 pokušaja) i Anite Poljak (3 gola, 10 pokušaja), možda se moglo kući s pobjedom.