Rukometašice Koke pružile dobar otpor Sesvetama

Sljedeće subote igraju osminu finala Hrvatskog kupa protiv ekipe Bjelovara Sljedeće subote igraju osminu finala Hrvatskog kupa protiv ekipe Bjelovara Foto: Mario Šamec

Danas se u Gradskoj sportskoj dvorani kraj Drave odigrala pripremna utakmica između domaćih rukometašica Koke i ekipe Sesveta, četvrtoplasirane ekipe Prve rukometne lige za žene.

Ekipa Koke je poražena 30:25, iako je u zadnjih 15 minuta utakmice ušla s mininalnim vodstvom 22:21, ali je trener Vladimir Canjuga u zadnjoj fazi utakmice povukao početnu postavu iz igre i ubacio mlade igračice što je rezultiralo razumljivim padom u igri i rezultatu. Ipak, trener Canjuga je izrazio zadovoljstvo viđenim

-Današnja igra ekipe me čini zadovoljnim. Ja sam svjesno u zadnjih 15 minuta dao priliku igračicama koje igraju manje poput Ana-Marije Babić, Stele Vrček, Sare Dominić da odmorim glavne igračice uoči susreta u Kupu - rekao je Vladimir Canjuga.

Ova utakmica je bila posljednja provjera uoči susreta osmine finala Hrvatskog rukometnog kupa protiv Bjelovara koje rukometašice Koke igraju sljedeće subote na domaćem terenu.