FOTO Rukometašice Koke porazom u Čakovcu ušle u nastavak prvenstva Foto: Martin Novosel

FOTO Rukometašice Koke porazom u Čakovcu ušle u nastavak prvenstva

| 22.1.2022. u 18:59h | Objavljeno u Sport

U utakmici 12. kola Prve hrvatske rukometne lige za žene, prvom susretu u nastavku prvenstva nakon dvomjesečne stanke, ekipa Koke izgubila je večeras u Čakovcu od ekipe Zrinskog rezultatom 28:24, poluvrijeme 15:13 za čakovečki sastav.

Sve do 28. minute susreta rezultat je bio izjednačen, a onda je ekipa Zrinskog došla do dva gola prednosti, da bi u 39. minuti domaći sastav imao četiri gola razlike.

Ekipa Zrinskog je cijelo vrijeme u drugom poluvremenu bila u vodstvu, a u jednom trenutku prednost je iznosila i šest golova razlike (27:21). Na kraju je ekipa Koke pretrpjela peta poraz ove sezone.

Najefikasnija u ekipi Koke bila je Tea Jalušić sa 7 golova, 5 je pridodala Ena Car, a 4 gola je postigla Lara Perić. U redovima Zrinskog Lea Vukojević postigla je 9 golova, a 7 je pridodala Hannah Vuljak.