Istok Rodeš prvi na kombinaciji u Saalbachu-Hinterglemmu Foto: Hrvatski skijaški savez

Na FIS utrci alpske kombinacije u Saalbachu-Hinterglemmu u Austriji Rodeš prvi

| 3.4.2017. u 09:34h | Objavljeno u Sport

Na jučerašnjoj drugoj FIS utrci alpske kombinacije u Saalbachu-Hinterglemmu u Austriji, Istok Rodeš osvojio je prvo mjesto s ukupnim vremenom 1:42.81.

Ovo je povijesni rezultat za Rodeša jer je prvi puta u karijeri slavio u kombinaciji. Drugo mjesto zauzeo je Dominik Schwaiger iz Njemačke sa zaostatkom od 0.62 sekunde, dok je treće mjesto pripalo Simonu Jocheru iz Njemačke sa zaostatkom od 0.89 kekundi.

Dan ranije u Saalbachu-Hinterglemmu, isto je ostvario odličan rezultat na prvoj utrci kombinacije gdje je osvojio 4. mjesto s vremenom 1:44.74 te je za pobjednikom Linusom Strasserom zaostao 1.39 sekundi.

Obje kombinacije su računale vožnje superveleslaloma kao zasebne trke na kojima je ostvario 24. i 30. mjesto.