Radnički bez milosti za Rudara 47 utrpao 11 golova u mrežu domaćina

Radnički sa 11:0 bio bolji od Rudara 47 Radnički sa 11:0 bio bolji od Rudara 47 Foto: Martin Novosel

Radnički je danas gostovao kod Rudara 47 i bio je "nemilosrdan" kao gost te je domaćinima u čak 11 navrata zatresao mrežu, a već nakon prvih 45 minuta su vodili s visokih 7:0. Vedran Hižak je zabio hat-trick golovima u 39., 77. i 90. minuti, hat-trick je zabio i Mario Kranjec golovima u 3., 15. i 50. minuti, Denis Vuković je bio dvostruki strijelac zabivši golove u 13. i 26. minuti, dok su po jedan gol zabili Dražen Kraljić u 40., Hrvoje Vuković u 45. i Boris Crnković u 80. minuti susreta.

Pored Radničkog, napadački raspoloženi je bila i momčad Dinama (B) koja je sa čak 6:1 bila bolja od Trnja u gostima, a šest golova je palo na susretu Mladosti (S) i Zadrugara gdje je gostujuća momčad slavila sa 4:2. Dinamo 01 je bio bolji od Lepoglave na gostovanju s 2:0, dok su danas u manjini bile pobjede domaćina u kojima je Mladost (Š) bila bolja od Razvitka sa 4:1, a vodeći Podravac Kitro se bodovno odvojio na vrhu sa šestom uzastopnom pobjedom u prvenstvu slavivši protiv Nove Vesi s 2:1.