Prvi poraz Dabrova ove sezone u Paket 24 Premijer rukometnoj ligi

| 30.9.2023. u 20:24h | Objavljeno u Sport

Momčad GRK Varaždina 1930 pretrpjela je večeras u Kutini privi poraz ove sezone u Paket 24 Premijer rukometnoj ligi. U susretu 4. kola Lige A Paket 24 Premijer rukometne lige GRK Varaždin 1930 izgubio je u Kutini od Moslavine rezultatom 31:27, poluvrijeme 15:9.

Domaćin je bio u vodstvu od samog početka susreta, u jednom trenutku imali su i sedam golova prednosti. U 57. minuti varaždinska je momčad stiga na dva gola zaostatka, ali više od toga nisu uspjeli.

Najefikasniji kod Dabrova bio je Dominik Novak sa 6 golova,a po 5 su postigli Tian Borovec i Antonio Budinski, a četiri je gola pridodao Tin Šestak. Tri golmana GRK Varaždina 1930 imali su ukupno četiri obrane.

Kod Moslavine Darko Krndelj postigao je 9 golova, dok je vratar Stipe Purić sakupio 19 obrana.