Prva ŽNL: Zadrugar ipak jesenski prvak, svladali Mladost (S)

| 19.11.2023. u 16:16h | Objavljeno u Sport

Plitvica (S) se pobjedom na jučerašnjem susretu nadala da će oni biti ti koji će prezimiti na prvom mjestu tablice, ali Zadrugar se ipak pobjedom na gostovanju kod Mladosti (S) postavio na prvo mjesto Prve ŽNL do proljetnog dijela prvenstva, svladali su svog domaćina sa 4:1.

Već nakon prvih 45 minuti, Zadrugar je imao prednost od 3:0, strijelci su bili Antonio Kolak u 18. minuti i Dario Struški u 33. i 45. minuti. Struški je kompletirao svoj hat-trick pogotkom u 70. minuti, a domaćin je samo smanjio prednost gostiju na 4:1 pogotkom Borne Mihalića u 90. minuti susreta.

Trnje je na domaćem terenu uvjerljivo svladalo Beretinca sa 5:0. Pogotke su redom zabili Goran Herceg u 11. minuti, Neven Vidaček u 35. minuti, Adriano Skupnjak u 61. i 71. minuti te Dino Božić u 80. minuti susreta.

Čevo je iznenadilo Plitvicu (G) na njihovom terenu i uzelo sva tri boda s minimalnih 1:0. Jedini gol susreta pao je u 36. minuti, a zabio ga je Emanuel Cindori.