Prva ŽNL: Veldin Karić debitirao pobjedom, Plitvica (S) zabila "petardu" Čevu

VV | 1.10.2022. u 20:04h | Objavljeno u Sport

Veldin Karić je debitirao na klupi Razvitka s pobjedom 3:2 protiv Obreša, momčadi koju je trenirao prošle sezone, u današnjem susretu 7. kola Prve ŽNL. Obreš je prvi poveo golom Karla Štrige u 8. minuti, Luka Delić je poravnao rezultat golom u 10. minuti, Štriga je donio novo vodstvo Obrešu u 12. minuti, a nakon toga je Razvitak izjednačio na 2:2 golom Karla Ivančića u 57. minuti dok je pobjedu Razvitku donio Nikola Jagić u 81. minuti susreta.

U drugom susretu dana između Pltivice (S) i Čeva, igrala se jednosmjerna utakmica u kojem je domaća Plitvica (S) slavila s 5:0. Golove za domaćina su zabili Dario Prlog u 6. i 74. minuti, Luka Možanić u 33. minuti te Karlo Kolak u 54. i 64. minuti susreta. Domaćinu je put do pobjede bio olakšan činjenicom da je Čevo od 33. minute susreta igrao s igračem manje, Nenad Đurin je dobio izravni crveni karton zbog preoštrog starta na igraču domaće momčadi u izglednoj poziciji za postizanje pogotka, kao zadnji igrač obrane.

Sutrašnji susreti, u 16:00 sati: