Prva ŽNL: Sloboda (T) slavila na gostovanju kod Obreša, Polet (C) pobijedio Zelengaja Foto: Martin Novosel

vv | 12.10.2024. u 19:00h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrana dva susreta 9. kola Prve ŽNL u kojem su domaćini ostvarili polovičan učinak. Obreš je na domaćem terenu izgubio od Slobode (T) s 4:0. Sloboda (T) je povela 1:0 golom Dominika Biškuoa u 11. minuti, Branislav Slunjski je povisio tu prednost na 2:0 golom u 38. minuti, na 3:0 je povisio Dominik Biškup drugim golom u 61. minuti, dok je konačnih 4:0 postavio Dino Poplatnik pogotkom u 74. minuti susreta.

Polet (C) je na domaćem terenu svladao Zelengaj s 3:1. Domaćini su poveli s 1:0 golom Emila Martinčevića u 5. minuti, Andrija Novaković je poravnao na 1:1 pogotkom u 26. minuti dok je domaćinu pobjedu donio Roko Ivančić pogotcima u 49. i 52. minuti susreta.

nedjelja, 13. listopad, 15:30 sati