Prva ŽNL: Plitvica (S) svladala Mladost (S), Beretinec slavio kod Mladosti (VT) Foto: Martin Novosel/Arhiva VV

Prva ŽNL: Plitvica (S) svladala Mladost (S), Beretinec slavio kod Mladosti (VT)

| 6.4.2024. u 19:30h | Objavljeno u Sport

U današnja dva susreta 19. kola Prve ŽNL, Beretinec je na gostovanju kod Mladosti (VT) ostvario prvu pobjedu proljetnog dijela prvenstva (3:1), dok je Plitvica (S) slavila protiv Mladosti (S) na domaćem terenu sa 2:1.

Beretinec je prekinuo niz od sedam poraza u nizu današnjom pobjedom na gostovanju kod Mladosti (VT). Beretinec je poveo pogotkom Marka Lisička u 14. minuti, za domaćine je izjednačio Antonio Meštrić pogotkom u 28. minuti, dok su Beretincu pobjedu donijeli pogotki Michaela Kralja u 32. minuti te Andrije Novakovića u 87. minuti susreta.

Mladost (S) je protiv Plitvice (S) povela pogotkom Marija Kranjeca u 62. minuti, ali domaćin je preokrenuo susret pogotcima Ivana Gregurija u 64. minuti te Damjana Novka u 76. minuti susreta.

NEDJELJA - 07.04.2024. u 16:30 h:
GOJANEC: Plitvica (G) - Trnje
VARAŽDIN: Mladost (VŽ) - Zelengaj
SVETI ĐURĐ: Drava-Ajax - Zadrugar
PODEVČEVO: Čevo - Sloboda (T)