Prva ŽNL Foto: Martin Novosel

Prva ŽNL: Plitvica (S) minimalno bolja od Čeva, Marof svladao Mladost (Vž)

| 10.10.2020. u 20:49h | Objavljeno u Sport

U današnja dva susreta osmog kola Prve ŽNL, vidjeli smo dvije domaćinske pobjede. Novi Marof je na domaćem terenu bio bolji od Mladosti () s 2:0 dok je Plitvica (S) bila bolja od Čeva s mininalnih 1:0.

Lukas Stojak je golom u 58. minuti susreta donio vodstvo za Novi Marof, dok je konačnih 2:0 postavio Tomislav Harmicar golom u 63. minuti utakmice.

Jedini pogodak u slavlju Plitvice (S) pao je u 67. minuti susreta kada je mrežu gostiju, Mladosti iz Varaždina, zatresao Dominko Draguljić.

U sutrašnjim dvobojima nas čekaju dva zanimljiva susreta u borbi za vrh tablice. Vodeći Obreš putuje na gostovanje kod četvrtoplasiranog Poleta iz Cestice, dok će drugoplasirana Budućnost biti gost veoma dobrom petoplasiranom Poletu iz Tuhovca.

U ostalim susretima, Mladost iz Margečana dočekuje Slobodu (T), Beretinec će biti domaćin trećeplasiranoj Dravi Ajax, dok će se u Babincu igrati derbi začelja ljestvice između Dinama (B) i Slobode () koji nakon sedam kola i dalje nemaju niti osvojen bod.