Prva ŽNL Foto: Martin Novosel

Prva ŽNL: Plitvica (G) remizirala protiv Mladosti (M), pobjeda N. Marofa u Vidovcu

| 20.10.2019. u 17:27h | Objavljeno u Sport

Vodeća momčad Prve ŽNL, Plitvica (G) je danas odigrala domaći susret u Gojancu protiv Mladosti (M), ali je osvojila samo jedan bod u 1:1 remiju. Plitivca (G) je povela u 57. minuti golom Jošue Horvata iz dosuđenog kaznenog udaraca, dok je Mladost (M) izjednačila, također iz kaznenog udarca, u 77. minuti kojeg je realizirao Dalibor Solina.

Trener Mladosti (M) Krešo Vincek je u 79. minuti zbog priogovaranja sucu dobio opomenu.

U ostalim susretima, Novi Marof je slavio na gostovanju kod Budućnosti s 3:0, Drava Ajax je također slavila na gostovanju protiv Mladosti (Vž) s 2:0, dok je Beretinec kod kuće prekinuo niz od tri poraza zaredom minimalnom 1:0 pobjedom protiv Poleta (T).