Prva ŽNL: Obreš uvjerljivo nadigrao Slobodu (Vž), Novi Marof svladao Zadrugara Foto: Martin Novosel

Prva ŽNL: Obreš uvjerljivo nadigrao Slobodu (Vž), Novi Marof svladao Zadrugara

| 24.4.2022. u 10:48h | Objavljeno u Sport

Jučer su odigrane tri utakmice 20. kola Prve ŽNL u kojima je najvišu pobjedu dana ostvario Obreš koji je na domaćem terenu s uvjerljivih 6:1 svladao varaždinsku Slobodu.

Dino Kresinger je zabio prva dva gola za vodstvo Obreša 2:0 u 19. i 65. minuti, Nikola Šobak je zabio golove za 3:0 i 4:0 u 68. i 71. minuti, Tom Košćak je u 75. minuti povisio na 5:0, Karlo Kutnjak je u 85. minuti smanjio prednost Obreša na 5:1, dok je Dino Kolar u 88. minuti susreta postavio konačnih 6:1.

Novi Marof je također na domaćem terenu slavio, a protiv Zadrugara su slavili s 3:1. Zadrugar je poveo u susretu protiv Novog Marofa i to golom Patrika Mraza u 43. minuti susreta, ali je domaćin preokrenuo susret golovima u Matije Lučića u 58. minuti, Tomislava Harmicara u 67. minuti te Lukasa Stojaka u 79. minuti susreta.

Plitvica iz Selnika je na domaćem terenu dočekala Čevo i slavila s 2:1. Patrik Težak je u 6. minuti susreta donio vodstvo Plitvici (S), u 12. minuti susreta Leonardo Krampek je u 12. minuti susreta zabio za izjednačenje 1:1, ali je Plitvica (S) na kraju ipak slavila s 2:1 pogotkom Tina Horvata u 72. minuti susreta.

Danas su na rasporedu preostale utakmice 20. kola u kojima će se susresti Polet (T) i Sloboda (T), Mladost (S) i Polet (C), Beretinec i Mladost (Vž), Mladost (M) i Drava-Ajax. Sve utakmice se igraju u 17 sati.