Prva ŽNL: Mladost (S) zabila sedam golova Čevu

| 18.9.2022. u 20:33h | Objavljeno u Sport

U današnjim utakmica 5. kola Prve ŽNL, najvišu pobjedu dana ostvarila je Mladost (S) koja je sa 7:1 svladala Čevo. Golove za Mladost (S) su zabili Luan Santos Oliveira Bispo u 23. i 52. minuti, Borna Mihalić u 33. minuti, Mario Kranjec u 39. minuti (KU), Dražen Vukina u 43. minuti, Ivan Brezovec u 53. minuti te David Ananias de Oliveira u 75. minuti susreta, dok je Luka Mavrić u 64. minuti zabio počasni gol za Čevo.

Mladost (VT) je na domaćem terenu svladala Beretinca sa 4:1. Golove za domaćina su postigli Boris Levatić u 11. (KU) i 13. minuti, Goran Besak u 52. minuti  te Anđelko Potrebica u 90. minuti susreta, dok jedini gol za goste zabio Marko Lisičak u 21. minuti susreta.

Sloboda (T) je na domaćem susretu slavila protiv Razvitka sa 3:1. Razvitak je prvi zabio gol na susretu, a strijelac je bio Željko Jug u 18. minuti, dok su domaćini preokrenuli rezultat pogotcima Leona Slunjskog u 49. minuti, Dominika Biškupa u 50. minuti te Tomice Korpara u 87. minuti susreta.

Zadrugar je na domaćem terenu slavio s minimalnih 1:0 protiv Drave-Ajaxa pogotkom Darija Struškog u 55. minuti susreta iz kaznenog udarca.