Prva ŽNL: Mladost (S) vratila prvo mjesto na tablici u 3:2 pobjedi protiv Obreša Foto: ArhivaVV/Ilustracija

| 6.10.2024. u 18:38h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrana tri susreta 8. kola Prve ŽNL. Mladost (S) je ugostila Obreš i slavila s uskih 3:2 te se vratila na prvo mjesto tablice. Domaćin je poveo 2:0 pogotcima Matheusa de Oliveire Xaviera u 28. i 36. minuti, a gosti su pogotkom Luke Kumrića u 77. minuti smanjili na 2:1, no de Olivera Xavier je trećim pogotkom na susretu vratio dva pogotka prednosti za domaćine u 84. minuti, dok je konačnih 3:2 postavio Filip Hranjec u 89. minuti susreta.

Zadrugar je na domaćem terenu s "petardom" 5:0 svladao Mladost (VT). Pogotke su za domaćina redom postigli Nino Marković u 31. minuti, Pavao Zadravec u 33. minuti, Igor Štimac u 75. minuti, Sebastian Huzjak u 77. minuti te Niko Krobot u 89. minuti susreta.

Drava je kod kuće izgubila od Nove Vesi Ecoagro koja je slavila s 5:2. Gosti su poveli 3:0 golovima Patrika Težaka, Ervina Sokača i Matije Cvetka u 5., 25. i 37. minuti susreta, Luka Cerovečki je smanjio na 3:1 golom u 42. minuti, domaćini su povećali prednost na 5:1 golovima Antonija Cvetka u 51. minuti te Silvija Jovana u 73. minuti dok je konačnih 5:2 postavio Luka Cerovečki svojim drugim golom na susretu u 86. minuti.