Prva ŽNL: Mladost izgubila protiv Zadrugara i izgubila prvo mjesto na tablici Foto: Martin Novosel/Ilustracija

Prva ŽNL: Mladost izgubila protiv Zadrugara i izgubila prvo mjesto na tablici

| 6.11.2022. u 17:57h | Objavljeno u Sport

Današnji susret 12. kola Prve ŽNL u kojem je varaždinska Mladost izgubila na domaćem terenu protiv Zadrugara s minimalnih 1:0 je značilo da su ujedno i prepustili prvo mjesto na tablici, zbog bolje gol razlike, Mladosti iz Sigeteca Ludbreškog. Jedini gol na susretu je zabio Nikola Pačko u 83. minuti susreta.

U preostala dva susreta dana, odigrana su dva remija. Beretinec je na domaćem terenu odigrao 1:1 protiv Drave-Ajaxa. Drava-Ajax je povela golom Filipa Vagjunca u 52. minuti susreta, dok je Beretinec izjednačio za konačnih 1:1 pogotkom Patrika Žganca u 60. minuti susreta.

Susret Čeva i Mladosti iz Varaždinskih Toplica u Podevčevu je također završio s remijem. Mladost (VT) je povela golom Darija Sakača u 3. minuti, Dejan Blaži je golom u 6. minuti poravnao rezultat na 1:1, a Blaži je svojim drugim golom donio prednost domaćem Čevu u 30. minuti susreta, dok je Sakač svojim drugim golom za Mladost (VT) u 62. minuti osigurao bod gostujućoj momčadi.