Prva ŽNL: Dvoboj varaždinskih momčadi pripao Mladosti Foto: Martin Novosel

Prva ŽNL: Dvoboj varaždinskih momčadi pripao Mladosti

| 2.10.2022. u 19:49h | Objavljeno u Sport

U dvoboju varaždinskih momčadi u 7. kolu Prve ŽNL, varaždinska Mladost je svladala Slobodu iz Varaždina sa 4:1 i nanijela joj sedmi poraz u isto toliko susreta.

Mladost je povela golom Morisa Kuhte golom u 15. minuti susreta, Sloboda (Vž) je izjednačila u 24. minuti susreta golom Ivana Mutvara, Petar Palatinuš je ponovno donio Mladosti prednost od 2:1 golom u 27. minuti susreta, Moris Kuhta je zabio gol za 3:1 u 45+1 minuti, dok je Marko Poljan zabio za konačnih 4:1 u 76. minuti.

Mladost (S) je pobijedila na domaćem terenu protiv Drave-Ajaxa  sa 4:2. Drava-Ajax je prva zabila na susretu golom Sebastiana Huzjaka u 3. minuti, a Mladost (S) je golovima Marija Kranjca u 20., Diega Armanda Camposa da Silve u 23. te Luana Santosa Oliveire Bispo u 40. i 49. minuti susreta, dok je konačnih 4:2 postavio Luka Hrebak u 61. minuti susreta.

Zadrugar je također bio uspješan na domaćem terenu svladavši Mladost (VT) sa 3:1. Zadrugar je poveo golom Patrika Mraza u 18. minuti, Mladost (VT) je izjednačila golom Marka Turkalja u 39. minuti, Nikola Pačko je ponovno donio Zadrugaru donio vodstvo od 2:1 u 49. minuti, dok je konačnih 3:1 postavio Dario Struški u 77. minuti susreta.

Jedini susret bez pobjednika odigran je u Tužnom gdje je domaća Sloboda (T) odigrala 1:1 protiv Beretinca. Sloboda (T) je zabila za vodstvo 1:0 u 12. minuti susreta golom Dina Poplatnika i domaćin je imao pobjedu u rukama sve do 90. minute kada je Nikola Cecelja zabio za konačnih 1:1 te spasio gostima barem jedan bod.