Prva ŽNL: Derbi Nove Vesi Ecoagro i Plitvice (S) bez pobjednika Foto: Ilustracija/Arhiva VV

Prva ŽNL: Derbi Nove Vesi Ecoagro i Plitvice (S) bez pobjednika

vv | 14.9.2024. u 19:35h | Objavljeno u Sport

Danas su odigrana dva susreta 5. kola Prve ŽNL. Obreš je svladao Zelengaja s 4:1 na domaćem terenu. Filip Hranjec je već u 1. minuti susreta donio 1:0 prednost domaćinu, a već u 3. minuti su poveli s 2:0 autogolom Luke Primorca, dok je Sven Fućkar Turk zabio gol za 3:0 u 37. minuti, a tim rezultatom se išlo na odmor. U drugom poluvremenu, Valentino Mlakar je smanjio prednost domaćina na 3:1 pogotkom u 54. minuti, dok je konačnih 4:1 postavio Ivan Mikulić golom u 75. minuti utakmice.

Vodeća momčad Nova Ves Ecoagro i Plitvica (S) su odigrali utakmicu bez pobjednika 1:1 u Novoj Vesi Petrijanečkoj. Domaćin je poveo golom Ervina Sokača u 17. minuti dok je gol Plitvice (S) za izjednačenje zabio Leon Pujić u trećoj minuti sudačke nadoknade (90+3).

nedjelja, 15. rujan, 16:30 sati