Prva ŽNL: Budućnost slavila u derbiju protiv Poleta (T), vode u bitci za naslov Foto: Martin Novosel

Prva ŽNL: Budućnost slavila u derbiju protiv Poleta (T), vode u bitci za naslov

| 31.5.2021. u 08:10h | Objavljeno u Sport

Budućnost je na domaćem terenu nakon Obreša u 16. kolu, u 21. kolu ugostila još jednu momčad u borbi za sam vrh tablice Polet (T), ali za razliku od Obreša, ovaj susret je bio rezultatski riješen već nakon 47 minuta kada je Budućnost vodila 4:0, a na kraju slavila s 5:2.

Goran Spasić je zabio hat-trick u slavlju Budućnosti, zabio je golove u 3., 28. i 47. minuti susreta, dok je preostala dva gola zabio Sandi Martan u 7. i 77. minuti susreta, a dva pogotka za goste su zabili Karlo Gredelj u 50. minuti i Denis Bartolec u 78. minuti susreta. Polet (T) je susret završio sa samo 10 igrača jer je Dino Bahat zaradio isključenje u 69. minuti, u 61. minuti je dobio žuti zbog povlačenja protivničkog igrača, a u 69. je napravio preoštar start.

U preostalim susretima, Drava-Ajax je svladala Beretinec sa 4:1, Mladost (M) je bila bolja od Slobode (T) s 1:0, dok je Čevo svladalo Plitvicu (S) s 2:0.