Porazom protiv Podravke, Koka završila sezonu u Prvoj HRL za žene

| 27.5.2022. u 18:25h | Objavljeno u Sport

Varaždinska Koka je danas gostovala u Koprivnici kod Podravke Vegete u posljednjem 26. kolu aktualne sezone u Prvoj HRL za žene i upisala 42:24 poraz.

S obzirom da su se od aktivne karijere u prošlom kolu pozdravile Ines Domjan i Tea Jalušić, Koka je ovaj susret igrala u pomlađenom sastavu.

Podravka je već u 8. minuti imala prednost od 10:3, a do poluvremena je imala i dvoznamenkastu prednost. Do kraja susreta su skoro udvostručilu prednost s poluvremena.

Najbolja strijelkinja susreta je bila Dijana Mugoša iz redova Podravke Vegete koja je zabila 10 golova, a Jana Markulinčić je za Koku zabila najviših pet golova, dok su po četiri gola zabile Lara Židek i Nika Strahija.