Podravina je jesenski dio prvenstva okončala porazom u Murskom Središću Foto: Dražen Novosel

Poraz Podravine u Murskom Središću, Novi Marof teško stradao u Nedelišću

| 24.11.2018. u 15:27h | Objavljeno u Sport

U današnjim utakmicama 15.,posljednjeg jesenskog kola u Četvrtoj nogometnoj ligi Skupina Čakovec - Varaždin momčad Podravine izgubila je u Murskom Središću od domaćeg Rudara 3:1, poluvrijeme 2:0, dok je Novi Marof čak sa 9:0, poluvrijeme 4:0, izgubio u Nedelišću od istoimenog domaćina.

Jedini gol za Podravinu postigao je Nikola Valjak u 88. minuti nadmetanja.Sporna situacija na tom susretu u Murskom Središću dogodila se u 82. minuti, kada je došlo do kontakta u domaćem kaznenom prostoru, a pao je Nikola Valjak, ali je sudac bio vrlo blizu i ništa nije dosudio.

Sutra od 13 sati i 30 minuta jesenski prvak Varteks će biti gost Međimurca, Bednja će ugostiti Pušćine, Nedeljanec će dočekati Omladinac (NSR),  Jalžabet će na svom sportskom centru ugostiti Mladost Komet, a u Turčinu će Dubravka-Zagorac dočekati Dinamo(D).