Prva ŽNL Foto: Martin Novosel

Polet iz Cestice bolji od imenjaka iz Tuhovca, dvoboj Mladosti pripao gostima iz Margečana

| 20.9.2020. u 21:26h | Objavljeno u Sport

U današnjem 5. kolu Druge ŽNL igrala su se dva dvoboja između imenjaka. Polet iz Cestice je na domaćem terenu bio bolji od Poleta iz Tuhovca s 2:0. Marko Vidrač je zabio oba gola za domaćine, oba je realizirao iz kaznenog udarca u 39. i 75. minuti susreta.

U dvoboju Mladosti iz Varaždina i Mladosti iz Margečana, varaždinska Mladost je na domaćem terenu izgubila od margečanske Mladosti 4:1. Igrač domaćina Jurica Mikulić je donio vodstvo gostima u 11. minuti autogolom, Krunoslav Huškar je u 47. minuti povisio na 2:0, Fran Zorman je smanjio u 53. minuti na 2:1, Hrvoje Kolarek je donio Margečanu vodstvo 3:1 golom u 73. minuti, a Dalibor Solina je postavio konačnih 4:1 u 74. minuti susreta.

Drava Ajax je slavila s 3:0 protiv Dinama (B), dok je Budućnost slavila s uvjerljivih 8:1 protiv Slobode iz Tužnog na gostovanju.