Podravina je na poluvremenu imala zaostatak od 2:1, no na kraju je došla do pobjede Foto: Dražen Novosel

Podravina preokrenula rezultat i slavila protiv Međimurca

| 22.4.2017. u 19:27h | Objavljeno u Sport

S dva gola Renata Sakača i po jednim Igora Topalovića i Nikole Valjka, momčad Podravine je danas na svom stadionu pobijedila Međimurec 4:2, u susretu 23. kola MŽNL Čakovec - Varaždin, iako su imali rezultatski zaostatak od 2:0, a kod 2:1 gosti nisu iskoristili kazneni udarac.

Ostali današnji rezultati:Pušćine - Sloboda(S) 4:2, Polet (SMnM) - Mladost Komet 1:0, Nedelišće - Sloga(Č) 2:0. Sutra će se igrati preostale utakmice 23. kola MŽNL.

Od 16 sati i 30 minuta u Hrastovskom će Zadrugar ugostiti Varteks, Jalžabet je domaćin Nedeljancu, Novi Marof dočekuje Zelengaj, a Plitvica (G) sastav Rudara. Sutra će igrati i Pušćine - Sloboda(S),