Jalžabet (plavi) je s 4:1 svladao momčad Omladinca iz Novog sela Rok Foto: Dražen Novosel

Pobjede Ivančice i Jalžabeta, poraz Nedeljanca

| 25.8.2019. u 20:24h | Objavljeno u Sport

U sklopu 1. kola novog prvenstva u 4. NL Čakovec - Varaždin Ivančica je danas prijepodne pobijedila u Čakovcu domaću Slogu rezultatom 5:2. Dva je gola postigao Tomislav Jagić (35.,69.), a po jednom su se među strijelce upisivali Neven Vukman (8.), Marko Žuliček (38.) i Dominik Božak (90.).

Jalžabet je na svom sportskom centru pobijedio Omladinac rezultatom 4:1. Dva je gola postigao Marin Lotar u 66. i 86. minuti, a po jednom su mrežu gostiju pogađali  Goran Ismajlovski u 34. i Dino Božić u 78. minuti. Nedeljanec je izgubio u Dunjkovcu Pretetincu od domaćeg Međimurca 3:2, a golove za gosteb postigli su Antonio Glavaš u 74. i Dominik Matučec u 5. minuti sudačke nadoknade vremena.

Utakmica je bila prekinuta od 49. do 66. minute zbog ozljede glave igrača Nedeljanca Manuela Škvarića, a u 73 minuti Antonio Glavaš nije realizirao kazneni udarac.