Tihomir Šoštarić (s loptom) dva puta je zatresao mrežu Virovitice na jučerašnjem susretu Foto: Martin Novosel

Pobjeda Varteksa u Virovitici, poraz Podravine u Ždralovima

| 22.9.2019. u 09:21h | Objavljeno u Sport

U jučerašnjim utakmicama 5. kola Treće HNL Sjever polovičan učinak županijskih predstavnika. Varteks je pobijedio 4:1 u Virovitici istoimenog domaćina, dok je Podravina izgubila u Ždralovima od Mladosti 3:1. Dva gola za Varteks postigao je Tihomir Šoštarić, a po jednom su mrežu Virovitice pogađali Boris Kosir i Roberto Skoliber.

Podravina je golom Patrika Šumige imala u Ždralovima vodstvo nakon prvih 45 minuta od 1:0,ali je u nastavku primila tri gola i izgubila od Mladosti. rezultati 5. kola: Mladost - Podravina 3:1, Rudar - Graničar Đ 2:1, Papuk - Radnik Križevci 0:2, Virovitica - Varteks 1:4, Tehničar - Polet (SMnM) 2:0, Podravac - Bjelovar 1:3.