Po jedno drugo i treće mjesto za Vindiju u Sisku

| 28.2.2016. u 15:32h | Objavljeno u Sport

Članovi Hrvačkog kluba Vindija osvojili su po jedno drugo i treće mjesto u sklopu prvog kruga međunarodne kadetske lige održane ove subote u Sisku.

Najvrjedniji rezultat kod varaždinskih hrvača ostvario je Petar Runac u kategoriji do 100 kg. S tri pobjede Runac je stigao do finala u kojem je na kraju bolji bio mađarski predstavnik.

Marko Đigunović u kategoriji do 63 kg osvojio je treće mjesto. Borbe za treća mjesta izgubili Luka Fajfarić do 42 kg i Sebastian Petrač do 69 kg dok je Vinko Smodek u kategoriji do 85 kg zauzeo 5. mjesto.

Na natjecanju su nastupili i Nikša Makitan u kategoriji do 63 kg, Luka Balažinec do 76 kg i Leon Meštrić u kategoriji do 85 kg. Nakon prvog kruga kadeti HK Vindije nalaze se na trećem mjestu iza prvoplasiranog Siska te drugog Sesvetskog Kraljevca.

Natjecanje u Sisku okupilo je hrvače iz 12 klubova Hrvatske, slovenske ekipe iz Murske Sobote te reprezentacije Mađarske.