PK Varaždin čak 14 medalja na 1. memorijalu Anto Dragić, Karlu Hajdinjaku 6 odličja

U Čakovcu je u organizaciji Čakovečkog plivačkog kluba održan 1.memorijal Anto Dragić (bivši Božićni miting). Nastupilo je ukupno 230 natjecatelja iz 11 hrvatskih i jednog slovenskog kluba.

Plivački klub Varaždin predstavljalo je 18 natjecatelja, 10 plivačica Anamaria Cmrečak, Simona i Lara Crnčić, Tamara Flegar, Ivana Jakopanec, Ivona Jurković, Teodora Liber Kos, Elena Samobor, Petra i Patricija Švetak, te 8 plivača; David Brlenić, Karlo Hajdinjak, Jakov Igrec, Adam Kazić, Martin i Nikola Ključarić, Vito Makoter, Lovro Pintarić

Karlo Hajdinjak je nastupio u 6 disciplina i u svakoj osvojio medalju. Osvojio je zlatnu medalju na 50 prsno, srebrnu medalju na 50 slobodno, 100 slobodno i 100 prsno te brončanu medalju na 50 delfin i 100 delfin. Na 100 slobodno i 50 delfin isplivao je osobne rekorde.

Petra Švetak bila je zlatna na 50 prsno, srebrna na 100 prsno te brončana na 50 slobodno. Uz to, isplivala je i 5 osobnih rekorda (50 i 100 slobodno, 50 prsno, 50 leđno i 50 delfin) te je bila četvrta na 100 slobodno.

Jakov Igrec osvojio je zlatnu medalju na 100 delfin i brončanu medalju na 100 leđno. Na 50 i 100 delfin i na 200 leđno isplivao je osobni rekord, a na 200 leđno je zauzeo četvrto mjesto.

Lovro Pintarić osvojio je srebrnu medalju na 100 delfin. Na 100 i 200 slobodno je isplivao osobne rekorde te je čak tri puta bio četvrti (50 i 100 slobodno te 50 delfin).

Anamaria Cmrečak je na 50 prsno osvojila brončanu medalju, dok je na 200 prsno bila četvrta. Na 50 i 200 prsno isplivala je osobni rekord. Nikola Ključarić je osvojio svoju prvu medalju, srebro na 50 prsno te je u toj disciplini isplivao i osobni rekord.

Lari Crnčić ovo je bilo prvo službeno plivačko natjecanje, a nastupila je na 50 slobodno i 50 prsno. Osobne rekorde postavili su kod početnica Teodora Liber Kos (50 slobodno, 50 prsno i 50 leđno), Patricija Švetak (50 slobodno) i Ivona Jurković (50 leđno), a kod mlađih kadeta  Adam Kazić  (50 slobodno, 50 prsno i 50 leđno).

Kod kadetkinja osbne su rekorde ostvarili Tamara Flegar (50 i 100 slobodno te 100 prsno), Ivana Jakopanec (50 slobodno) i Elena Samobor (50 slobodno). Kod kadeta osobne su rekorde isplivali David Brlenić (50 slobodno) i Vito Makoter (50 i 100 slobodno, 50 leđno, 50 delfin), a kod
mlađih juniora Martin Ključarić (50 i 100 slobodno, 50 prsno, 100 leđno)

U apsolutnoj kategoriji klub je nastupio s dvije štafete, 4 x 50 mješovito. Starija štafeta u sastavu Anamaria Cmrečak, Karlo Hajdinjak, Jakov Igrec i Petra Švetak zauzela je sedmo mjesto, dok je mlađa štafeta u sastavu Ivona Jurković, David Brlenić, Lovro Pintarić i Tamara Flegar zauzela dvanaesto mjesto.