Odigran tradicionalni memorijal Dražen Obrstar-Cac, momčad Bednje primila pehar i ugostila BSK-a

Varaždinske vijesti | 25.7.2023. u 13:26h | Objavljeno u Sport

Na igralištu Kod mosta u Beletincu odigran tradicionalni memorijalni turnir Dražen Obrstar - Cac. Nogometašima Bednje tom je prigodom uručen pehar za osvojeni naslov prvaka Elitne lige ŽNS-a prošle sezone, a priznanja su dobili i zaslužni pojedinci kluba domaćina.

Predigru glavnoj utakmici odigrale su ekipe U13 Nogometnog centra Sveti Ilija i Škola nogometa NK Novi Marof, a uspješniji su bili gosti.

Jaka kiša i teren natopljen vodom nisu dozvolili da se odigra svih 90 minuta utakmice protiv momčadi BSK-a iz Belice.

Odigrano je tek prvo poluvrijeme, nakon kojeg je rezultat bio 1:1. Gosti su poveli golom Lackovića, a strijelac za Bednju bio je Žuti. Domaćin nije iskoristio kazneni udarac.