Druga ŽNL Foto: Martin Novosel

Novakovec na gostovanju kod Nove Vesi slavio pobjedu unatoč igraču manje

| 27.3.2021. u 18:52h | Objavljeno u Sport

U današnjem jedinom susretu 13. kola Druge ŽNL, Novakovec je na gostovanju kod Nove Vesi uzeo sva tri boda s 2:0 pobjedom. Poveli su 44. minuti susreta golom Valentina Mlinarića, dok je konačnih 2:0 postavio Karlo Marčun u 87. minuti susreta. Utakmicu su gosti završili s igračem manje, nakon što je Dalibor Šamarija zaradio dva žuta kartona, prvi u 42. minuti zbog preoštrog starta, a drugi u 77. minuti zbog odgurivanja protivničkog igrača.

U nedjeljnim susretima, trećeplasirana Lepoglava će u derbiju kola na domaćem terenu dočekati četvrtoplasirani Razvitak, vodeći Zadrugar će gostovati kod Mladosti (Š), drugoplasirani Orač će gostovati kod posljednjeplasiranog Rudara 47, Klenovnik će na domaćem terenu dočekati Radnički, Mladost (VT) će biti domaćin Podravcu Kitru, Mladost (S) će ugostiti Poleta (M), dok će Dinamo 01 biti domaćin Bukovčanu.

Sutrašnje utakmice počinju u 16:30 sati.