Nogometaši Varaždina odigrali danas prijateljski susret sa šestoplasiranim sastavom slovenske Prve lige

| 25.3.2023. u 14:09h | Objavljeno u Sport

Stanku u prvenstvu, zbog obveza reprezentacije, nogometaši Varaždina iskoristili su danas za odigravanje prijateljskog susreta sa sastavom Mure iz Murske Sobote, šestoplasiranom momčadi slovenske Prve lige.

Utakmica je odigrana u Gornjoj Radgoni, a završila je rezultatom 1:1. Poveli su Varaždinci golom Banovca u 25. minuti, a domaćin je izjednačio u 45. minuti, golom Cipota.

Trener Mario Kovačević na ovom je susretu koristio 20 igrača, pri čemu je svako poluvrijeme odigrao po jedan sastav, a u prvom su dijelu to bili igrači s manjom minutažom u prvenstvu.

U današnjem susretu nisu igrali reprezentativci Ba, Jelenić i Elezi, zatim ozlijeđeni Teklić, Stanić, Postonjski i Kolarić, a cijelu utakmicu branio je Josip Silić, tako da je Zelenika cijeli susret odgledao s klupe.

Bio je to jedini susret momčadi Varaždina u ovoj prvenstvenoj stanci, uoči gostovanja u Zagrebu kod Lokomotive u 27. kolu, 2. travnja u 18 sati na stadionu u Kranjčevićevoj ulici.