Nogometaši Varaždina nakon produžetaka pobijedili Primorac i plasirali se u 1/8 finala Kupa Foto: ilustracija

| 19.10.2022. u 17:36h | Objavljeno u Sport

Nogometaši Varaždina plasirali su se tek nakon produžetaka u osminu finala SuperSport Hrvatskog nogometnog Kupa.

Varaždinski prvoligaš gostovao je kod Primorca iz Biograda na Moru, sudionika Treće NL, kojeg je nakon produžetak pobijedio 4:1. Poslije 90. minuta rezultat je bio 1:1.

Domaćin je došao u vodstvo već u 2. minuti golom Torbarine, a produžetke Varaždinu donio je Niko Domjanić, golom u 86. minuti susreta.

U produžecima je dva gola za Varaždin postigao Ivan Posavec, u 103. i 106. minuti, a jednom se među strijelce upisao i Tonio Teklić u 111. minuti.

U osmini finala Varaždin će igrati protiv Osijeka.