Nedeljanec u završnici slomio otpor Zelengaja, koji je utakmicu završio s igračem manje i bez treneran na klupi, domaći poraz Jalžabeta Foto: ilustracija

| 15.5.2022. u 21:16h | Objavljeno u Sport

U sklopu 23. kola Četvrte nogometne lige skupina Čakovec - Varaždindanašnji derbi odigran je u Nedeljancu gdje je istoimeni domaćin pobijedio Zelengaj 3:1.

Gosti su došli u vodstvo u 34. minuti golom Vedrana Vrbanića,a  domaćin je preokrenuo rezultat u posljednjih dvadesetak minuta susreta, golovima Luke Modrića u 72, Tomislava Medveda u 87. i Tomislava Gredelja u 4. minuti sudačke nadoknade.

Od 85. minute gosti su imali igrača manje na terenu jer je drugu opomenu dobio Ivan Borović, koji je prvi put opomenut u 27. minuti. Zelengaj je ostao i bez trenera na klupi jer je zbog vrijeđanja suca utakmice u 14. minuti isključen Matija Hudoletnjak.

Jalžabet je na svom sportskom centru izgubio od Mladost Kometa 3:2. Strijelci za domaće bili su Dubravko Car i Marko Lučić,

Vidovečka Budućnost je u Domašincu izgubila od Dinama 5:1, a jedini gol za goste postigao je Goran Spasić.