Nakon sjajnog prvog dijela Dabrova i plus 7, Nexe u nastavku ubacio u višu brzinu i pobijedio Foto: Martin Novosel

| 16.10.2021. u 19:26h | Objavljeno u Sport

U utakmici 6. kola Lige B Paket 24 Premijer rukometne lige momčad GRK Varaždina 1930 izgubila je večeras u dvorani na Dravi od Nexea iz Našica 33:27 , poluvrijeme 14:11.

Dabrovi su odigrali sjajnih prvih 30 minuta susreta,s kvalitetnom obranom, dok su gosti imali puno tehničkih grešaka, što je rezultiralo vodstvom Dabrova, koje je iznosilo i 7 golova razlike, dok se na odmor otišlo s rezultatom 14:11.

U nastavku utakmice Nexe je ubacilo u višu brzinu i u 34. minuti izjednačilo rezultat (14:14), a nakon toga su prešli i u vodstvo, koje su povećavali do kraja susreta, kojeg su okončali sa 6 golova razlike.

Najefikasniji kod Dabrova bili su Fabijan Grubišić sa 7 i Antonio Budinski sa 6 golova,a kod Nexea Halil Jaganjac postigao je 8 golova i bio najefikasniji igrač na susretu.