Momčad Podravine očekivano izborila plasman u osminu finala županijskog Kupa Foto: Dražen Novosel

Momčad Podravine očekivano izborila plasman u osminu finala županijskog Kupa

| 2.9.2021. u 11:24h | Objavljeno u Sport

Jučer je odigrana posljednja utakmica šesnaestine finala županijskog Kupa, u kojoj je momčad Podravine pobijedila u Velikom Bukovcu domaći Bukovčan rezultatom 4:0 i plasirala se u osminu finala tog natjecanja.

Prvi gol na susretu postigao je domaći igrač Josip Požgaj pogodivši vlastitu mrežu i to u 20. minuti susreta,nakon čega je tri gola za Podravinu postigao Josip Horvatinović i to u 55.,57. i 60. minuti nadmetanja.

Utakmice osmine finala Kupa ŽNS-a na rasporedu su u srijedu,8. rujna od 16 sati i 30 minuta, a parovi su: Drava-Ajax – Zelengaj, Polet T – Podravina, Polet (M) - Trnje (T) , Varteks – Sloboda (Vž), Rudar 47 - Polet (C), Novi Marof - Plitvica (S), Bednja - Sloboda( T), Plitvica (G) - Bratstvo (OV).