Minimalan poraz Dabrova u Rijeci od Zameta za kraj 2019. godine

| 14.12.2019. u 20:42h | Objavljeno u Sport

U susretu 12. kola Paket 24 Premijer rukometne lige večeras je u Rijeci domaći Zamet pobijedio GRK Varaždin 1930 rezultatom 26:25, poluvrijeme 10:9.Najefikasniji igrač na susretu bio je kapetan varaždinskog sastava Jurica Vidaček sa 8 postignutih golova, a kod Zameta 7 je golova postigao Patrik Martinović. Kod Dabrova po 4 su gola postigli Tomislav Špruk i Matej Tači.

Varaždinska je momčad u nastavku susreta imala tri gola, a potom i dva gola prednosti, ali je Zamet izjednačio rezultat (23:23), nakon čega se igralo gol za gol, pri čemu je posljednji gol na susretu postigla domaća momčad za slavlje od 26:25.

Bila je to posljednja ovogodišnja utakmica u Premijer ligi i šesti poraz Dabrova u ovom prvenstvu koji će nastavak lige dočekati s 11 bodova.