Mihael Bešenić i Ivan Ratković juniorski prvaci Hrvatske

Od devet hrvača Vindije pet ih je osvojilo odličja danas u Graberju Od devet hrvača Vindije pet ih je osvojilo odličja danas u Graberju Foto: Dražen Novosel

U konkurenciji 54 hrvača iz 12 hrvatskih klubova na današnjem prvenstvu Hrvatske u hrvanju za juniore grčko rimskim načinom, od devet članova varaždinske Vindije pet ih je osvojilo medalje.

Prvaci države postali su Mihael Bešenić u kategoriji do 55 kilograma i Ivan Ratković u kategoriji do 96 kilograma. Drugo mjesto osvojio je Antun Novko u kategoriji do 74 kilograma, a brončana su odličja osvajali Karlo Crkvenčić u kategoriji do 74 kilograma i Petar Runac u kategoriji do 120 kilograma.

Ekipno su hrvači Vindije zauzeli drugo mjesto, sa samo bodom i pol manje od prvoplasiranih Sesveta.