Luka Ivanušec za rođendan si poklonio gol u pobjedi Dinama u Austriji

Mladi hrvatski reprezentativac i igrač Dinama Luka Ivanušec Mladi hrvatski reprezentativac i igrač Dinama Luka Ivanušec Foto: Krešimir Đurić

U susretu 4. kola skupine Europa Lige,koja je večeras odigrana u Klagenfurtu momčad Dinama došla je do vrlo važne pobjede, svladavši u gostima momčad Wolfsbergera rezultatom 3:0. Treći je gol na susretu postigao je Ljubešćan Luka Ivanušec u 90. minuti susreta, pogodivši, na asistenciju Ademija, preciznim udarcem lijevu stranu gola domaćina.

Prije Ivanušeca mrežu Wolfsbergera pogađali su Majer u 61. i Petković u 75. minuti susreta. Ivanušec je u igru ušao u 74. minuti umjesto Oršića.

Inače, Luka Ivanušec danas slavi 22 rođendan i nema sumnje da si nije mogao poželjeti ljepši rođendanski poklon, pobjedu Dinama u kojoj je sudjelovao s postignutim golom.