Kup ŽNS-a Varaždin: Polet (C) zabio 14 golova u slavlju protiv Novakovca Foto: Martin Novosel

Kup ŽNS-a Varaždin: Polet (C) zabio 14 golova u slavlju protiv Novakovca

| 7.8.2022. u 20:27h | Objavljeno u Sport

Nakon što su jučer odigrani prvi susreti prvog kola Kupa ŽNS-a Varaždin, danas su odigrani preostali susreti prvog kola.

Najvišu pobjedu dana ostvario je Polet (C) koji je sa čak 14:1 na domaćem terenu svladao Novakovca, a dva igrača su zaslužna za čak 10 golova na susretu. Renato Veselnik je bio peterostruki strijelac na susretu zabivši golove u 4., 7., 27., 54. i 71. minuti susreta, a isto je napravio i Karlo Leskovar koji je zabio pet golova u  16., 22., 23., 51. i 77. minuti susreta. Preostale golove za domaćine su zabili Mihael Domjan u 21. minuti, Filip Borak u 48. i 73. minuti susreta, dok je Viktor Eršegović zabio u 76. minuti, a jedini gol za goste zabio je Roman Tenšić u 41. minuti susreta.