Tea Jalušić postigla je tri gola u današnjem porazu protiv Trešnjevke 30:24 Foto: Mario Šamec

Koki ponestalo snage u završnici, upisan 11. poraz

| 23.4.2016. u 18:03h | Objavljeno u Sport

Koka je danas odigrala bolji susret na gostovanju protiv Trešnjevke izgubivši samo 30:24 u 24. kolu Prve hrvatske rukometne lige, nego kada je prije tjedan dana teško stradala doma protiv Zameta.

Koka je krenula u ovaj susret sa minimalnim vodstvom koje je imala u tri navrata (1:0, 2:1 i 3:2) tijekom početnih pet minuta susreta nakon čega su domaćini preuzeli vodstvo u svoje ruke. Poluvrijeme je završilo 17:12 u korist domaćina. Drugo poluvrijeme je krenulo sličnim ritmom te su domaćini vodili u par navrata i sa osam golova razlike (20:12, 21:13 i 22:14). Ipak, do 54. minute susreta Koka se uspjela rezultatski vratiti u utakmicu smanjivši prednost domaćina na samo tri gola razlike (26:23), ali za nešto više nije bilo snage.

U redovima Koke, najbolji strijelac je bila Ana Marija Babić koja je postigla osam pogotka, Elena Halili je zabila pet, a po tri gola su zabili Tea Jalušić i Petra Oštarjaš koja je odigrala prvu ozbiljniju utakmicu otkada se vratila u Koku.