Ines Domjan zabila pet golova u večerašnjoj pobjedi protiv Dalmatinke 31:17 Foto: Martin Novosel

Koki nova pobjeda dvoznamenkastom razlikom i skok na četvrto mjesto na tablici

| 7.11.2018. u 20:15h | Objavljeno u Sport

Nakon uvjerljive +12 (33:21) pobjede protiv ekipe Zameta, na domaćem terenu je varaždinska Koka stigla do nove još uvjerljivije pobjede protiv Dalmatinke koju su svladali 31:17, čime su na tablici sa šestog mjesta skočili na četvrto ispred Bjelovara s utakmicom manje od Koke i istim brojem bodova, ali boljom gol razlikom.

Koka je odigrala dominantan susret u kojem je vodila od samog početka i svakom odigranom minutom je povećavala svoju prednost, a imali su i vodstvo od 15 golova razlike u 58. minuti.

Terezija Čurić i Jelena Blažek su bile najraspoloženije igračice u redovima varaždinskog prvoligaša sa sedam golova, dok su ih Ines Domjan i Tea Jalušić dobro pratile s pet golova svaka.

Koka ovog tjedna igra još i susret 9. kola Prve lige u Umagu, nakon čega im slijedi pauza od prvoligaškog natjecanja i kreće europska avantura protiv ciparske ekipe Latsia iz Nikozije.