Koka uzela pobjedu u Dugom Selu, preokrenula susret u drugom poluvremenu

Koka uzela pobjedu u Dugom Selu, preokrenula susret u drugom poluvremenu Foto: Martin Novosel

Koka je uspjela osvojiti puni plijen na gostovanju kod Dugog Sela 55 u 19. kolu Prve HRL za žene. Slavili su s 25:22.

Varaždinski sastav je zapravo izgledao prilično loše u prvom poluvremenu kojeg su izgubili 11:9, a u jednom trenutku su gubili i s 11:7. Ipak, sve to su promijenili u drugom poluvremu kojeg su pobijedili sa 16:11 i tako preokrenuli susret u svoju korist.

Koku je u napadu predvodila Ivana Dežić s 10 golova, a pratili su je Matilda Mrazović sa četiri te Katarina Mrazović i Suzana Furjan s tri gola svaka.

U idućem 20. kolu, Koka će na domaćem terenu dočekati ekipu 1234 Virovitice.