Koka u Pločama bila nadomak pobjede, ali su u zadnje dvije minute susreta domaćini slavili

VV | 1.5.2022. u 07:52h | Objavljeno u Sport

Tako blizu, a tako daleko, mogao bi se opisati epilog rezultata u Pločama u kojima je Koka bila nadomak pobjede protiv četvrtoplasirane ekipe Prve HRL za žene u sklopu 23. kola.

Naime, Koka je u 58. minuti imala minimalnu prednost od 21:20 golom Nere Kuzminski, ali je domaćin nakon toga zabio dva gola i preokrenuo susret u svoju korist u zadnjoj minuti utakmice. Lara Perić je za Koku u posljednjim sekundama imala priliku izjednačiti susret, ali je golmanica domaćina obranila njen udarac.

Najbolja strijelkinja susreta bila je u redovima Dalmatinke Iva Bule sa 11 golova, dok je u redovima Koke Ena Car zabila šest golova, a Hana Laptoš, Lara Židek i Tea Jalušić su zabile po tri gola.

Koka će u sljedećem 24. kolu na domaćem terenu dočekati ekipu Zeline.