Rukometašice Koke na poluvremenu imale visoko vodstvo od +10 (16:6) Foto: Dražen Novosel

Koka svladala Zrinski za 10 pobjedu sezone

| 25.3.2016. u 21:15h | Objavljeno u Sport

Koka je danas došla do svoje 10. pobjede sezone u Prvoj hrvatskoj rukometnoj ligi za žene u 20. kolu. Na domaćem terenu u Gradskoj sportskoj dvorani kraj Drave su svladali susjede iz Čakovca, Zrinski 28:22.

Koka je dobro krenula u utakmicu 3:0 serijom te je već nakon četiri minute primorala trenera gostujuće ekipe na time-out. Ovaj period dobre igre domaćeg sastava se nastavio, a u zadnjih šest minuta prvog poluvremena rade sjajnu seriju od 6:0 kojom su razliku digli na visokih +10 (16:6).

Ipak, gošće su se vratile u utakmicu u 40. minuti kada su smanjile prednost Koke na +5 (19:14), a u 52. minuti na samo +3 (23:20). Rukometašice Koke su se u samoj završnici utakmice pribrale kada rade novu seriju od 3:0 za konačnih 28:22.

Najbolja u redovima Koke je još jednom bila Nikolina Zadravec koja je zabila devet golova, a ovu utakmicu je obilježio povratak Elene Halili nakon ozljede koja je zabila pet golova kao i Tea Jalušić. Na golu je dobro branila Janja Golubić koja je u današnju pobjedu ugradila 14 obrana.