Koka slavila nakon pet kola bez pobjede, svladala Trogir 58 sa 30:28

| 2.4.2022. u 20:01h | Objavljeno u Sport

Koka je danas na domaćem terenu ugostila Trogir 58 i upisala prvu pobjedu nakon 14. kola Prve HRL za žen kada je također na domaćem terenu svladala Trešnjevku. Koka je pobijedila protiv Trogira 58 sa 30:28.

Koka je povela od početka susreta i držala vodstvo gotovo čitav susret, a najveću razliku od šest golova razlike je držala u više navrata, prvo u 16. minuti kada je imala vodstvo 12:6 i posljednji put u 46. minuti kod rezultata 27:21.

Najviše golova za Koku je zabila Hana Laptoš koja se pokazuje kao najsigurnija opciju za zabijanje sedmeraca, a danas je zabla četiri gola sa sedam metara, a po pet golova su zabile Tea Jalušić, Lara Židek i Nika Strahija, dok je u redovima Trogira 58 najbolja bila Anđela Sušak sa 11 golova.

Koka se ovom pobjedom podigla na osmo mjesto sa osam pobjeda, dva remija i 10 poraza, a u sljedećem kolu idu na gostovanje kod Dugog Sela 55.