ŽRK Koka Foto: Martin Novosel

Koka se krajem prvog poluvremena odlijepila i pobijedila Umag 28:23

| 14.4.2018. u 17:37h | Objavljeno u Sport

Koka je uspješno došla do nova dva boda na današnjem domaćem susretu 21. kola Prve lige protiv ekipe Umaga. Svladali su gostujući sastav rezultatom 28:23.

Umaški sastav je bio izazov Koki sve do 23. minute prvog poluvremena, kada kod rezultata 11:10 domaći sastav radi seriju 3:0 i bježi Umagu na poluvremenu 14:10. Početkom drugog poluvremena, Koka zadržava prednost, a u par navrata odlazi i na najvišu gol razliku +8 (28:20 u 56. minuti).

Iako nije briljirala danas s dosta promašenih udaraca (promašila 6 od 14), Dejana Milosavljević je bila zajedno sa Josipom Tomić najbolja strijelkinja varaždinskog sastava s osam golova, dok je Ines Domjan zabila sedam golova

Ovom pobjedom, Koka (29) je i dalje na trećem mjestu s tri boda prednosti ispred Bjelovara (26) i četiri boda ispred Zameta (25) koji tek trebaju odigrati svoje susrete.